INTENCJE MSZALNE
NIEDZIELA 28 LIPCA
7.00 śp. Paweł Kurzeja i zmarli z rodziny
7.45 śp. Jan Łazarczyk w 3 r. śmierci (Szczereż)
9.00 śp. Anna Hybel z okazji imienin
10.30 śp. Katarzyna, Wawrzyniec i Jan Pokrzyk
11.15 śp. Józef Zbozień w 20 r. śmierci (Szczereż)
12.00 śp. Anna Stachoń z okazji imienin, mąż Jan
14:30 Dzień skupienia dla narzeczonych
18.00 W intencji Parafian
Poza parafią:
śp. Helena Pyrdoł, śp. Helena Słabaszewska,
śp. Jan Klimek, śp. Maria Ząbek, śp. Jadwiga Kowalczyk,
śp. Władysława Szczepaniak, śp. Jadwiga Ścianek,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek, śp. Maria Sopata,
śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel, śp. Franciszek Zborowski
PONIEDZIAŁEK 29 LIPCA
6.30 1) śp. Krzysztof Faron z okazji imienin
2) śp. Franciszek Walkosz w 7 dzień po śmierci od żony
18.00 śp. Stefania Wnęk w 45 r. śmierci, zmarli rodzice i rodzeństwo
Poza parafią:
śp. Helena Pyrdoł, śp. Helena Słabaszewska,
śp. Jan Klimek, śp. Maria Ząbek, śp. Jadwiga Kowalczyk,
śp. Władysława Szczepaniak, śp. Jadwiga Ścianek,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek, śp. Maria Sopata,
śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel, śp. Franciszek Zborowski
WTOREK 30 LIPCA
6.30 śp. Anna Pomietło z okazji imienin od synów z rodzinami
18.00 śp. Karol Owsianka w 20 r. śmierci
Poza parafią:
śp. Helena Pyrdoł, śp. Helena Słabaszewska,
śp. Jan Klimek, śp. Maria Ząbek, śp. Jadwiga Kowalczyk,
śp. Władysława Szczepaniak, śp. Jadwiga Ścianek,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek, śp. Maria Sopata,
śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel, śp. Franciszek Zborowski
ŚRODA 31 LIPCA
6.30 śp. Antoni i Stefania Dybiec w rocznicę śmierci
18.00 śp. Władysława i Józef Potoniec (Szczereż)
18.00 Nowennowa
1) w intencji Marzeny i Sylwestra Pachut w 10 rocznicę ślubu o zdrowie i Boże
błogosławieństwo w rodzinie
2) w intencji Marcina w 18 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo w dorosłym
życiu i opiekę Maryi
3) w intencji Aleksandry w 18 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo, opiekę
Matki Bożej od dziadków i matki chrzestnej
4) śp. Aniela Sopata i śp. Anna Opyd
5) śp. Wanda Kurzeja w 2 rocznicę śmierci
6) śp. Eugeniusz Tokarz w 3 rocznicę śmierci
7) śp. Stanisław Rdzawski w rocznicę śmierci od syna Władysława z rodziną
8) śp. Piotr Słabaszewski z okazji imienin
Poza parafią:
śp. Helena Pyrdoł, śp. Helena Słabaszewska, śp. Jan Klimek,
śp. Maria Ząbek, śp. Jadwiga Kowalczyk, śp. Władysława Szczepaniak,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek, śp. Maria Sopata,
śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel, śp. Franciszek Zborowski
CZWARTEK 1 SIERPNIA
6.30 śp. Anna Lędźwin
18.00 śp. Władysław Owsianka
Poza parafią:
śp. Helena Słabaszewska, śp. Jan Klimek, śp. Maria Ząbek,
śp. Jadwiga Kowalczyk, śp. Władysława Szczepaniak,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek,
śp. Maria Sopata, śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel,
śp. Franciszek Zborowski, śp. Józefa Klag, śp. Franciszek Walkosz
PIĄTEK 2 SIERPNIA
6.30 śp. Maria i Antoni Konopka
16:00 śp. Rozalia Maciuszek, mąż Władysław, zmarli synowie i wnukowie (Szczereż)
18.00 śp. Justyna Wolańska w 9 rocznicę śmierci, mąż Ludwik
Poza parafią:
śp. Helena Słabaszewska, śp. Jan Klimek, śp. Maria Ząbek,
śp. Jadwiga Kowalczyk, śp. Władysława Szczepaniak,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek, śp. Maria Sopata,
śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel,
śp. Franciszek Zborowski, śp. Józefa Klag, śp. Franciszek Walkosz
SOBOTA 3 SIERPNIA
6.30 śp. Krzysztof Faron
18:00 w intencji Stanisławy i Józefa w 43 rocznicę ślubu dziękczynno-błagalna (Szczereż)
18.00 w intencji Moniki i Grzegorza w 6 rocznicę ślubu od ich dzieci dziękczynno-błagalna
Poza parafią:
śp. Helena Słabaszewska, śp. Maria Ząbek,
śp. Jadwiga Kowalczyk, śp. Władysława Szczepaniak,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek, śp. Maria Sopata,
śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel,
śp. Franciszek Zborowski, śp. Józefa Klag, śp. Franciszek Walkosz
NIEDZIELA 4 SIERPNIA
7.00 śp. Józef Wojtas w 1 rocznicę śmierci
7.45 śp. Maria Twardowska w rocznicę śmierci, mąż Jan (Szczereż)
9.00 śp. Władysław Kurzeja w r. śm., żona Janina z domu Pasiud
10.30 śp. Władysław Opyd w 8 r. śm., żona Władysława
11.15 w intencji Kazimierza i Marzeny oraz ich dzieci w 2 r. ślubu dziękczynno-błagalna (Szczereż)
12.00 w intencji Bernadety w 19 rocznicę urodzin dziękczynno-błagalna
18.00 W intencji Parafian
Poza parafią:
śp. Helena Słabaszewska, śp. Maria Ząbek,
śp. Jadwiga Kowalczyk, śp. Władysława Szczepaniak,
śp. Jerzy Szczypta, śp. Stanisław Ząbek, śp. Maria Sopata,
śp. Władysław Piksa, śp. Krzysztof Biel, śp. Franciszek Zborowski,
śp. Józefa Klag, śp. Franciszek Walkosz