NIEDZIELA 24 MARZEC
7.00 śp. Mieczysław Zborowski 24 r. śm., żona Maria
7.45 śp. Antoni Piksa, żona Maria oraz synowie (Szczereż)
9.00 śp. Władysław Krawczyk 31 r. śm.
10.30 śp. Józef Wąchała z ok. imienin od żony
11.15 śp. Józef Wójcik z ok. imienin (Szczereż)
12.00 śp. Antoni Pustułka 3 r. śm.
16.00 W intencji parafian
Poza parafią:
śp. Leon Wojnarowski, śp. Zbigniew Janczura
śp. Helena Faron, śp. Maria Faron
śp. Krystyna Cidyło, śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala, śp. Agnieszka Wojnarowska
PONIEDZIAŁEK 25 MARZEC
6.30 1) śp. Maria Pawlik z ok. imienin
2) śp. Władysława Udziela
3) śp. Józef Słabaszewski z ok. imienin
18.00 1) śp. Wojciech Jurkowski 10 r. śm. od prac. Firmy Owoc Łącki
2) śp. Stanisław Więcławek 9 r. śm.
3) śp. Zofia Opyd 8 r. śm., mąż Michał
Poza parafią:
śp. Leon Wojnarowski, śp. Zbigniew Janczura
śp. Helena Faron, śp. Maria Faron
śp. Krystyna Cidyło, śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala, śp. Agnieszka Wojnarowska
WTOREK 26 MARZEC
6.30 1) śp. Irena Stanisz 34 r. śm.
2) śp. Józef i Maria Duda w r. śm.
3) śp. Janina Kołodziej w r. śm., syn Stanisław
18.00 1) śp. Zofia i Józef Kurzeja w r. śm.
2) śp. Wojciech Jurkowski 10 r. śm.
Poza parafią:
śp. Leon Wojnarowski, śp. Zbigniew Janczura
śp. Helena Faron, śp. Maria Faron
śp. Krystyna Cidyło, śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala, śp. Agnieszka Wojnarowska
ŚRODA 27 MARZEC
6.30 1) śp. Stanisława Shmidt, mąż Antoni
2) śp. Eugeniusz i Władysława Myjak
3) śp. Maria Sopata z ok. imienin
18.00 śp. Brygida Zaurska (Szczereż)
18.00 Nowennowa: ks. Konrad
1) śp. Czesław Mirga od Sylwestra Szczerby z matką Agnieszką
2) O zdrowie i Boże błog. dla Członków Miłośników Ziemi Łąckiej
3) O zdrowie i Boże błog. dla Zuzanny w 1 r. urodzin
4) O zdrowie i Boże błog. dla Piotra i jego rodziny z ok. 40 r. urodzin
Poza parafią:
śp. Leon Wojnarowski, śp. Zbigniew Janczura
śp. Helena Faron, śp. Maria Faron
śp. Krystyna Cidyło, śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala, śp. Agnieszka Wojnarowska
CZWARTEK 28 MARZEC
6.30 1) śp. Aleksander Pomietło w r. śm., żona Anna
2) śp. Zofia Jurkowska 1 r. śm.
3) śp. Zofia Opyd, mąż Michał w r. śm
4) śp. Kazimierz Łazarz 7 dz. po śm. od żony
18.00 1) śp. Józefa Zygadło z ok. imienin
2) śp. Stanisława Czepielik 30 r. śm.
Poza parafią:
śp. Leon Wojnarowski, śp. Zbigniew Janczura
śp. Helena Faron, śp. Maria Faron
śp. Krystyna Cidyło, śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala, śp. Agnieszka Wojnarowska
PIĄTEK 29 MARZEC
6.30 1) O zdrowie i Boże błog. dla syna
2) śp. Józef Talar, córka Józefa
18.00 śp. Jan Lasyk 35 r. śm. (Szczereż)
18.00 1) śp. Józef Pyrdoł 1 r. śm.
2) śp. Michał Matusiewicz 45 r. śm., żona Stefania
Poza parafią:
śp. Leon Wojnarowski, śp. Zbigniew Janczura
śp. Helena Faron, śp. Maria Faron
śp. Krystyna Cidyło, śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala, śp. Agnieszka Wojnarowska
SOBOTA 30 MARZEC
6.30 1) O zdrowie i Boże błog. dla Andrzeja w 60 r. urodzin od syna z rodz.
2) O zdrowie i Boże błog. w rodzinach 14 Róży Mężów zel. Stanisława Koza
3) śp. Rozalia Mrówka, mąż Franciszek, córka Maria
18.00 1) śp. Stanisława Czepielik 30 r. śm.
2) śp. Józef Talarczyk od żony z dziećmi
Poza parafią:
śp. Leon Wojnarowski, śp. Zbigniew Janczura
śp. Helena Faron, śp. Maria Faron
śp. Krystyna Cidyło, śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala, śp. Agnieszka Wojnarowska
NIEDZIELA 31 MARZEC
7.00 śp. Maria Magdziarczyk z ok. imienin
7.45 śp. Rozalia i Władysław Malinowscy, synowie Tadeusz i Michał (Szczereż)
9.00 śp. Helena i Jan Ząbek
10.30 śp. Wiktoria i Wojciech Rusnak oraz zmarli rodzice
11.15 śp. Franciszka Bober, mąż Władysław, córki Wanda i Lucyna (Szczereż)
12.00 O zdrowie i Boże błog. dla Bartosza w 2 r. urodzin
16.00 W intencji parafian
Poza parafią:
Zbigniew Janczura
śp. Krystyna Cidyło,
śp. Katarzyna Ochoda,
śp. Paweł Gromala