Intencje mszalne

NIEDZIELA                            10 LUTY                

7.00         śp. Józefa Sopata w r. śm.                 

7.45         śp. Antoni i Maria Bawełkiewicz w 8 r. śm. Marii. (Szczereż)         

9.00         śp. Józefa Wójcik, mąż Józef, syn Antoni                                                     

10.30       śp. Jadwiga Dybiec w r. śm., mąż Józef oraz zmarłe dzieci                          

11.15       śp. Tadeusz Malinowski 6 r. śm. (Szczereż)                                   

12.00       śp. Wojciech Franczy 40 r. śm.                                                        

18.00       W intencji parafian                                            

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK                    11 LUTY

 

6.30      1) O powrót do zdrowia i Boże błog. dla taty                                     

2) śp. Stanisława Gancarczyk w 3 r. śm.                            

             3) śp. Marek Bandyk od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podst.      

             4) śp. Maria Faron 30 dz. po śm. od dzieci

10.00      w intencji chorych                               

 

18.00    1) śp. Stanisław Szczepaniak 5 r. śm.                                 

2) śp. Stanisław Strączek, syn Marian                 

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK                                               12 LUTY

 

6.30      1) śp. Józefa Zbozień 22 r. śm.

             2) śp. Franciszka Psonak 7 r. śm                        

             3) śp. Jadwiga i Antoni Kyrcz oraz Zofia Cebula              

             4) śp. Paweł Gromala 7 dz. po śm. od żony z córkami     

 

18.00       1) śp. Władysław Rusnak                                  

                2) śp. Tadeusz Zbozień 43 r. śm., żona Anastazja         

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak

 

 

ŚRODA                                                 13 LUTY

 

6.30      1) śp. Tomasz Plechta, jego rodzice i bracia     

             2) śp. Piotr Kołodziej od rodziny Arendarczyków             

             3) śp. Jan i Stanisław Chwast od kuzynki Krystyny i Anny z rodziną             

 

18.00       O zdrowie i Boże błog. dla Ewy w 3 r. urodzin (Szczereż)              

 

18.00       Nowennowa:                                                                     

                1) śp. Jan Chwast od rodziny Chwastów

2) śp. Czesław Mirga od Tomka z rodz

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak

 

 

CZWARTEK                                          14 LUTY

 

  6.30       1) O zdrowie i Boże błog. dla Rozalii i Jana Duda w 40 r. ślubu    

                2) śp. Krystyna Kałużna 7 r. śm.                                       

 

18.00       1) O zdrowie i Boże błog. dla Marzeny w r. urodzin od męża i dzieci           

                2) O zdrowie i Boże błog. dla Jolanty i Tomasza w 4 r. ślubu oraz w int. wnuczek

                3) śp. Anna Wąchała 10 r. śm. od syna Jacka z rodz.   

                4) śp. Andrzej i Leszek Liwerscy                                     

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak

 

PIĄTEK                  15 LUTY                                                 

 

  6.30       1) śp. Józef Myjak 17 r. śm.               

                2) śp. Leon Cebula 7 r. śm, żona Janina          

                3) śp. Stanisław Owsianka w r. śm.  

 

18.00       1) śp. Teresa Sopata 2 r. śm. od córek i zięcia

                2) śp. Henryk Wiatr 20 r. śm.                             

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak

 

 

SOBOTA                                               16 LUTY

 

6.30      1) O zdrowie i Boże błog. dla Józefy w 70 r. urodzin      

2) śp. Józef Talar 4 r. śm.                                  

3) śp. Helena  i Stanisław Kozicki, zmarli rodzice          

 

18.00       1) śp. Rozalia Franczyk 2 r. śm., mąż Józef                    

                2) śp. Władysław Ciapała r. śm., żona Zofia                                   

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak

 

 

NIEDZIELA                            17 LUTY                               

 

7.00         O zdorwie i Boże błog. dla Huberta Antoniego z ok. trzecich urodzin         

7.45         śp. Katarzyna i Józef Tyrkiel (Szczereż)                                         

9.00         śp. Mieczysław Wójcik 4 r. śm.                                                        

10.30       śp. Piotr Kurnyta 5 r. śm.                                                   

11.15       śp. Stanisław Owsianka 22 r. śm., syn Władysław (Szczereż)                     

12.00       O zdrowie i Boże błog. dla Danuty i Józefa Łazarz w 35 r. ślubu                   

18.00       W intencji parafian                                                                           

Poza parafią:

śp. Antoni Franczyk

śp. Zbigniew Janczura

śp. Zofia Domek

śp. Franciszek Lipień

śp. Helena Faron

śp. Maria Faron

śp. Stanisława Myjak