NIEDZIELA 3 LUTY
7.00 O zdrowie, Boże błog dla mieszkańców osiedla Tarnawa i Piechówka
7.45 śp. Józef Malinowski w 6 r. śm., jego rodzice: Stefania i Wojciech (Szczereż)
9.00 śp. Helena Jurek 36 r. śm.
10.30 śp. Mikołaj Dora
11.15 śp. Helena i Wojciech Opyd w 1 r. śm. Wojciecha (Szczereż)
12.00 śp. Tomasz Mrówka w r. śm.
18.00 W intencji parafian
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Leon Wojnarowski,
śp. Zbigniew Janczura
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak
PONIEDZIAŁEK 4 LUTY
6.30 1) O zdrowie i Boże błog. w rodzinie Cebulów
2) śp. Rozalia i Jan Kurnyta
3) śp. Czesław, Jakub, Grzegorz, Bogdan Mirga; Bronisław, Ewa, Leszek Szczerba; Bronisław Szczerba od Wacława Mirgi
18.00 1) śp. Janina Słowik 4 r. śm., mąż Józef
2) W int. rodziny Gancarczyków
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Leon Wojnarowski,
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak
WTOREK 5 LUTY
6.30 1) O zdrowie i Boże błog. dla Bronisławy i Adama oraz całej rodziny
2) śp. Maria i Tadeusz Pogwizd
3) śp. Franciszek i Antoni Baziak
18.00 1) śp. Jan, Maria, Stanisław Gromala z Jeżowej
2) śp. Maria Bogucka z ok imienin
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Leon Wojnarowski,
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak
ŚRODA 6 LUTY
6.30 1) O zdrowie i Boże błog. dla Adama
2) śp. Maria i Henryk Maurer oraz zmarli z rodziny Maurerów
3) śp. Marek Bandyk od Teresy i Grzegorza Dąbrowskich
18.00 śp. Wiktoria Sydoriak 7 r. śm. (Szczereż)
18.00 Nowennowa:
1) śp. Jan Chwast od kuzynki Krystyny i Anny z rodz.
2) śp. Czesław Mirga od Leszka z rodz.
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Zbigniew Janczura
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak
CZWARTEK 7 LUTY
6.30 1) śp. Antoni Florian, żona Anna
2) śp. Helena Nowak
3) śp. Zofia Stanisz 12 r. śm. od brata z rodz.
18.00 1) śp. Franciszek Misiewicz oraz jego rodzice Maria i Michał
2) śp. Franciszek Czelusta 7 r. śm.
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Zbigniew Janczura
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak
PIĄTEK 8 LUTY
6.30 1) śp. Marek Bandyk od Agnieszki Linder
2) śp. Piotr i Zofia Jasiurkowscy
3) śp. Rozalia i Tomasz Łazarz, Stanisław Cebula
18.00 1) śp. Jan Kyrcz 10 r. śm.
2) śp. Rodzice Rozalia i Piotr Kozik oraz syn Bogusław Czajka
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Zbigniew Janczura
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak
SOBOTA 9 LUTY
6.30 1) śp. Marek Bandyk od koleżanek i kolegów ze szkoły podst.
2) śp. Dorota Ukleja
3) śp. Danuta i Józef Faron, zmarli rodzice i rodzeństwo
18.00 1) O zdrowie i Boże błog. dla Anny i Mateusza 1 r. ślubu
2) śp. Antonina i Józef Król oraz syn Stanisław
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Zbigniew Janczura
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak
NIEDZIELA 10 LUTY
7.00 śp. Józefa Sopata w r. śm.
7.45 śp. Antoni i Maria Bawełkiewicz w 8 r. śm. Marii. (Szczereż)
9.00 śp. Józefa Wójcik, mąż Józef, syn Antoni
10.30 śp. Jadwiga Dybiec w r. śm., mąż Józef oraz zmarłe dzieci
11.15 śp. Tadeusz Malinowski 6 r. śm. (Szczereż)
12.00 śp. Wojciech Franczy 40 r. śm.
18.00 W intencji parafian
Poza parafią:
śp. Antoni Franczyk
śp. Zbigniew Janczura
śp. Zofia Domek
śp. Franciszek Lipień
śp. Helena Faron
śp. Maria Faron
śp. Stanisława Myjak