NIEDZIELA 23 GRUDNIA
7.00 śp. Wiktoria Koza z ok. imienin, mąż Stanisław
7.45 śp. Stanisław i Józefa Rams (Szczereż)
9.00 śp. Wiktoria Wnęk z ok. imienin, mąż Klemens
10.30 śp. Maria Piksińska 2 r. śm., mąż Józef i syn Marek
11.15 śp. Wojciech i Maria Rams (Szczereż)
12.00 śp. Anna i Stanisław Koza – r. śm.
18.00 W intencji parafian
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA
6.00 1) śp. Irena Dropińska r. śm. – od zięcia i córki
2) śp. Adam Klag z ok. imienin
3) śp. Józef i Władysława Łazarz, syn Antoni
6.45 1) śp. Jan i Stanisława Koza
2) śp. Jan i Józefa Zbozień
22.00 1) W int Lidii i Józefa Bober w 25 r. ślubu (Szczereż)
2) śp. Władysława i Józef Potoniec
24.00 1) W int. Parafian
2) śp. Stefania i Stanisław Potoniec
3) śp. Stanisław Twardowski, jego rodzice, Wincenty Jarek
4) śp. Karolina, Antoni Pawlik, córka Maria
5) śp. Zofia i Stefan Piksa oraz ich rodzice
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski, śp. Leon Wojnarowski
WTOREK 25 GRUDNIA BOŻE NARODZENIE
7.00 śp. Antoni Banach
7.45 śp. Maria i Józef Niemiec (Szczereż)
9.00 śp. Władysław Kurzeja, żona Janina zd. Pasiud
10.30 śp. Stanisław Szczepaniak
11.15 O zdrowie i Boże błog. dla Elżbiety i Stefana – 17 r. ślubu
12.00 śp. Wojciech Rusnarczyk 15 r. śm.,żona Franciszka
18.00 śp. Jan, Karolina Hilgier, zmarłe dzieci i rodzeństwo
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski, śp. Leon Wojnarowski
ŚRODA 26 GRUDNIA ŚW. SZCZEPANA
7.00 śp. Adam Klag i zmarli rodzice
7.45 śp. Stanisław Lasyk – 1 r. śm. (Szczereż)
9.00 śp. Andrzej Wnęk, żona Józefa zd. Kowalczyk
10.30 śp. Jan Kramarczyk w r. śm.
11.15 śp. Wojciech i Anna Wyrostek, syn Stanisław (Szczereż)
12.00 O zdrowie i Boże błog. dla Teresy i Józefa – 40 r. ślubu
18.00 śp. Krzysztof Faron
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski, śp. Leon Wojnarowski
CZWARTEK 27 GRUDNIA
6.30 1) O zdrowie i Boże błog. dla Anieli i Andrzeja 50 r. ślubu- od przyjaciół
2) śp. Stanisława i Jan Koza
3) śp. Stanisława i Józef Bober
4) śp. Jan i Rozalia Kurnyta
5) śp. Franciszek Lipień 7 dz. po śm. – od żony
18.00 śp. Jan Stanisz z ok. imienin
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski, śp. Leon Wojnarowski
PIĄTEK 28 GRUDNIA
6.30 1) śp. Jan Bergiel
2) śp. Anna Dobrakowska w r. śm.
3) śp. Eugeniusz Jawor z ok. imienin
4) śp. Ludwika Tokarczyk, mąż Stanisław, zmarłe dzieci
5) śp. Helena Faron 7 dz. po śm., – od córki Marii
18.00 O zdrowie i Boże błog. dla Anieli i Andrzeja w 50 r. ślubu, oraz dla Katarzyny i Piotra w 22 r. ślubu
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
SOBOTA 29 GRUDNIA
6.30 1) śp. Rozalia Arendarczyk, mąż Jakub w r. śm
2) śp. Jan Rompalski w 11 r. śm, jego rodzice
3) śp. Adam Mrówka od żony z dziećmi – z ok. imienin
4) śp. Michał Opyd 25 r. śm., żona Zofia
15.00 Ślub
18.00 O zdrowie i Boże błog dla Jakuba w 18 r. urodzin
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
NIEDZIELA 30 GRUDNIA
7.00 Z podz. za zbiory oraz otrzymane łaski z intencji mieszkańców Pożóg
7.45 O zdrowie i Boże błog. dla członkiń 25 Róży Matek (Szczereż)
9.00 śp. Maria Majewska r. śm., mąż Wojciech i zmarłe dzieci
10.30 1) W int. obchodzących Jubileusze Małżeństw
2) Zofia Pokrzyk 21 r. śmierci, mąż Stanisław
11.15 śp. Aniela i Franciszek Majerscy (Szczereż)
12.00 śp. Wincenty i Rozalia Majkrzak
18.00 W intencji parafian
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski