NIEDZIELA 16 GRUDNIA
7.00 O zdrowie i Boże błog. w rodzinach 4 Róży Matek
7.45 śp. Maria Piksa r. śm., mąż Antoni, synowie Stanisław, Stefan, Tadeusz i Józef(Szczereż)
9.00 śp. Maria i Jan Słabaszewscy
10.30 śp. Maria i Antoni Faron
11.15 śp. Wojciech Lorczyk 8 r. śm., i jego rodzice (Szczereż)
12.00 śp. Józef Wąchała 3 r. śm – od żony
18.00 W intencji parafian
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
PONIEDZIAŁEK 17 GRUDNIA
6.00 1) śp. Stefania Pietrzak – r. śm.
2) śp. Karolina, Antoni Weber
8.00 śp. Stefania, Stanisław Mozdyniewicz i zmarli z rodziny
17.00 śp. Jan Twadrdowski 28 r. śm., żona Maria (Szczereż)
18.00 śp. Adam Kucharski – od żony z synami
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
WTOREK 18 GRUDNIA
6.00 1) śp. Tadeusz Arendarczyk – r. śm.
2) śp. Antoni Skut i zmarli rodzice
8.00 śp. Teresa Strzelecka-Ząbek – 5 r. śm
17.00 śp. Stanisław Lasyk 17 r. śm., żona Agnieszka (Szczereż)
18.00 śp. Wiesław Bogucki
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
ŚRODA 19 GRUDNIA
6.00 1) O zdrowie i Boże błog. dla Bernadety i Józefa – 32 r. ślubu
2) śp. Józef Cebula, żona Anna, syn Stanisław
6.45 śp. Bogdan Cidyło 2 r. śm. – od żony
18.00 śp. Antoni Piksa, żona Maria w 25 r. śm., syn Tadeusz (Szczereż)
18:00 Nowenna:
- O łaskę zdrowia dla siostry
- Z podz. Bogu za odzyskanie zdrowia
- śp. Ewa Kałużny – od męża
- śp. Józef Słabaszewski
- śp. Protazy Orawiec
- śp. Czesław Mirga – od Jana z żoną i dziećmi z Limanowej
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
CZWARTEK 20 GRUDNIA
6.00 1) śp. Władysław Adamczyk – 2 r. śm.
2) śp. Jan i Rozalia Myjak, syn Henryk
6.45 1) śp. Janina Janicka i zmarli rodzice
2) śp. Helena Krawczyk, mąż Władysław
18.00 śp. Mirosław Garbacz z ok. urodzin – od siostry z rodziną i rodziców
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
PIĄTEK 21 GRUDNIA
6.00 1) śp. Julia i Stanisław Łazarz, syn Józef
2) śp. Zofia Rusnak, mąż Ludwik w r. śm.
6.45 1) śp. Franciszek Mozdyniewicz i zmarli z rodziny
2) Dziękczynna za łaskę uzdrowienia
18.00 śp. Wiktoria Nowak z ok. imienin, mąż Wojciech
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
SOBOTA 22 GRUDNIA
6.00 1) śp. Stanisław i Wiktoria Koza
2) śp. Stanisław Jahn r. śm., żona Weronika
6.45 1) śp. Anna Koza r. śm., mąż Stanisław
2) śp. Zofia Zborowska oraz Stanisława córka
18.00 1) śp. Wojciech, Maria, i Jan Gądek
2) śp. Leon Wojnarowski – 30 dz. po śm
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski
NIEDZIELA 23 GRUDNIA
7.00 śp. Wiktoria Koza z ok. imienin, mąż Stanisław
7.45 śp. Stanisław i Józefa Rams (Szczereż)
9.00 śp. Wiktoria Wnęk z ok. imienin, mąż Klemens
10.30 śp. Maria Piksińska 2 r. śm., mąż Józef i syn Marek
11.15 śp. Wojciech i Maria Rams (Szczereż)
12.00 śp. Anna i Stanisław Koza – r. śm.
18.00 W intencji parafian
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Franciszek Kulig,
śp. Krystyna Cidyło, śp. Mieczysław Twardowski,
śp. Aleksander Jasiurkowski