NIEDZIELA 25 LISTOPADA
7.00 śp. Paweł Kurzeja i zmarli z rodziny
7.45 śp. Stanisław Klimczak w r. śm., żona Maria (Szczereż)
9.00 1) śp. Anastazja Krukowska 9 r. śm., mąż Marcin
2) W int. zmarłych wypominanych w naszym kościele
10.30 1) śp. Zdzisław Majkrzak z ok. imienin
2) Za zmarłych muzykantów i twórców ludowych
11.15 śp. Józef i Zofia Sopata (Szczereż)
12.00 śp. Antoni, Józefa, Wojciech
18.00 W int. parafian
Poza parafią:
śp. Leonia Lasyk, śp. Mieczysław Kozik, śp. Michał Łazarz
śp. Władysława Myjak, śp. Jan Szczepaniak, śp. Jan Domek,
śp. Rozalia Ząbek, śp. Teresa Sopata, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny
śp. Władysława Cedzidło
PONIEDZIAŁEK 26 LISTOPADA
6.30 1) śp. Stanisław 4 r. śm., żona Józefa Borzęccy
2) śp. Anna i Franciszek Dudek
3) śp. Tadeusz i Wojciech Dudek
4) śp. Franciszek Kulig 30 dz. po śm. – od brata
18.00 1) śp. Rozalia Plechta
2) śp. ks. Prałat Antoni Biel – od siostrzeńca
Poza parafią:
śp. Leonia Lasyk, śp. Mieczysław Kozik,
śp. Michał Łazarz, śp. Władysława Myjak, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Jan Domek,śp. Rozalia Ząbek, śp. Teresa Sopata,
śp. Stanisław Groń, śp. Stanisław Maciuszek
śp. Ewa Kałużny, śp. Władysława Cedzidło
WTOREK 27 LISTOPADA
6.30 1) śp. Rozalia Gurgul – 11 r. m
2) śp. Zofia Gonciarz
3) śp. Władysław Pietrzak r. śm.
18.00 1) śp. Władysław Plechta
2) śp. Sebastian Mrówka – od Beaty i Janusza Janczura
Poza parafią:
śp. Leonia Lasyk, śp. Mieczysław Kozik,
śp. Michał Łazarz, śp. Władysława Myjak, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Jan Domek,śp. Rozalia Ząbek, śp. Teresa Sopata,
śp. Stanisław Groń, śp. Stanisław Maciuszek
śp. Ewa Kałużny, śp. Władysława Cedzidło
ŚRODA 28 LISTOPADA
6.30 1) W int. ks. Bp Ordynariusza w roczn. święceń biskupich
2) śp. Katarzyna i Antoni Łazarz w r. śm.
3) śp. Józefa Leszko 8 r. śm. – od Ignacego Leszko
4) śp. Józefa Faron 8 r. śm. – od Ignacego Leszko
18.00 śp. Stefan Bober, siostra Stefania z ok. imienin (Szczereż)
- Nowenna:
- O zdrowie i Boże błog. dla Dawidka w 6 r. urodzin od rodziców
- O zdrowie i Boże błog. dla Katarzyny i Jacka
- O zdrowie i Boże błog. dla Janusz od rodzeństwa i szwagra Wiesława
- O zdrowie i Boże błog. dla pewnej osoby z ok. urodzin
- O zdrowie i Boże błog. dla Iwony i Tomasza w 20 r. ślubu od córek
- śp. Józef Jawor w 18 r. śm., rodzice Elżbieta i mąż Wojciech
- śp. Zofia Zbozień, mąż Eugeniusz
- śp. Halina Poliszak w 30 dz. po śm.
Poza parafią:
śp. Leonia Lasyk, śp. Mieczysław Kozik,
śp. Michał Łazarz, śp. Władysława Myjak, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Rozalia Ząbek, śp. Teresa Sopata, śp. Stanisław Groń, śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Władysława Cedzidło
CZWARTEK 29 LISTOPADA
6.30 1) śp.Paweł Lipień 1 r. śm. – od mamy
2) śp. Józef i Zofia Potok w r. śm.
3) śp. Rozalia i Jan Turek
4) śp. Leon Wojnarowski 7 dz. po śm. – od syna z żoną
18.00 1) śp. Maria Chlipała w r. śm.
2) śp. Maria Młynarczyk
Poza parafią:
śp. Leonia Lasyk, śp. Mieczysław Kozik, śp. Michał Łazarz,
śp. Władysława Myjak, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Rozalia Ząbek, śp. Teresa Sopata, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Władysława Cedzidło
PIĄTEK 30 LISTOPADA
6.30 1) O zdrowie i Boże błog. dla Wandy i Stefana w 15 r. ślubu
2) śp. Bronisława i Andrzej Leszko, zmarli z rodz. od Ignacego Leszko
3) śp. Józefa Leszko 8 r. śm. – od Tadusza Leszko i Bogdana Leszko z rodziną
18.00 1) śp. Jan Młynarczyk
2) śp. Marcin i Józefa Myjak – od rodz. Kurnytów
Poza parafią:
śp. Leonia Lasyk, śp. Mieczysław Kozik, śp. Michał Łazarz
śp. Władysława Myjak, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Rozalia Ząbek, śp. Teresa Sopata, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny, śp. Władysława Cedzidło
SOBOTA 1 GRUDNIA
6.30 1) śp. Bogusława Jaworska– od rodziny
2) śp. Rozalia i Stanisław Duda w r. śm.
3) śp. Józefa Faron 8 r. śm. – od Bodana Leszko z rodz.
18.00 śp. Jan Ząbek 31 r. śm. (Szczereż)
18.00 śp. Stefania Kornakiewicz
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Rozalia Ząbek, śp. Stanisław Groń,
śp. Stanisław Maciuszek, śp. Ewa Kałużny
śp. Władysława Cedzidło
NIEDZIELA 2 GRUDNIA
7.00 Podz. za urodzaje z prośbą o Boże błog. dla mieszkańców z ul. Ks. Piaskowego
7.45 śp. Władysław Owsianka w r. śm. (Szczereż)
9.00 śp. Antoni Łazarz, jego rodzice Józef i Władysława
10.30 Podz. za urodzaje z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla mieszkańców Byniowej Czerniec i Zabrzeż
11.15 śp. Lucyna Postrożna 6 r. śm., Rodzice i siostra Wanda (Szczereż)
12.00 śp. Jan Wojtas
18.00 W int. parafian
Poza parafią:
śp. Michał Łazarz, śp. Jan Szczepaniak,
śp. Stanisław Groń, śp. Stanisław Maciuszek,
śp. Władysława Cedzidło