NIEDZIELA 8 GRUDNIA
7.00 śp. Stanisława Bober, mąż Józef
7.45 śp. Helena i Wojciech Opyd w 8. rocznicę śmierci Heleny (Szczereż)
9.00 śp. Jan Faron w 35. rocznicę śmierci, żona Władysława
10.30 śp. Julia Jawor z okazji imienin
11.15 śp. Lucyna Postrożny w 8 rocznicę śmierci; siostra Wanda i rodzice (Szczereż)
12.00 w 55. rocznicę ślubu Rozalii i Jana – od dzieci z rodzinami w podziękowaniu za łaski z prośbą o błogosławieństwo
18.00 1) w intencji parafian
2) śp. Paweł Gromala
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd
PONIEDZIAŁEK 9 GRUDNIA
6.30 1) śp. Wiesław Bogucki z okazji imienin
2) śp. Władysława Myjak; mąż Jan i Józef
3) śp. Paweł Gromala
17.00 w intencji osób, które Bóg postawił na drodze życia i które pomagały
w przezwyciężeniu choroby, o błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu (Szczereż)
18.00 śp. Stanisław Myjak w 2. rocznicę śmierci
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd
WTOREK 10 GRUDNIA
6.30 1) śp. Maria i Antoni Turek; zmarli rodzice
2) śp. Jan i Karolina Hilgier
3) o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Maryi dla Oli Obuchowskiej z Londynu
4) śp. Paweł Gromala
5) śp. Piotr Kałużny od Janiny i Mariana Kozyra z rodziną z Zagorzyna
18.00 w intencji 27. Róży Matek z Byniowej o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinach
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd
ŚRODA 11 GRUDNIA
6.30 1) śp. Franciszek Walkosz – od pracowników sortowni firmy EMPOL
2) śp. Mieczysław Mozdyniewicz w 30. dzień po śmierci
3) śp. Anna i Antoni Mrówka – od córki z rodziną
4) śp. Paweł Gromala
17.00 śp. Władysław Potoniec w rocznicę śmierci; zmarli rodzice (Szczereż)
18.00 Nowennowa:
1) z podziękowaniem za szczęśliwie przeżyty rok i prośbą do Matki Bożej o dalszą opiekę dla członkiń 10. Róży
2) w intencji Bogu wiadomej
3) śp. Maria Fałowska z okazji imienin
4) śp. Zofia i Stanisław Pomietło
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd
CZWARTEK 12 GRUDNIA
6.30 1) śp. Ewa w 15. rocznicę śmierci; mąż Antoni
2) śp. Leon Gerard w 1. rocznicę śmierci
3) śp. Kazimierz Duda w 5. rocznicę śmierci
4) śp. Paweł Gromala
18.00 śp. Katarzyna Mucha
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd
PIĄTEK 13 GRUDNIA
6.30 1) śp. Maria z d. Kurowska i Stanisław Sopata
2) śp. Stanisław Cebula
3) śp. Paweł Gromala
4) śp. Maria Kawecka
18.00 śp. Maria i Antoni Kita
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd
SOBOTA 14 GRUDNIA
6.30 1) śp. Maria Kukuczka w 10. rocznicę śmierci
2) śp. Dorota Sobczak
3) śp. Paweł Gromala
4) o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Maryi dla Oli Obuchowskiej z Londynu
18.00 śp. Justyna i Antoni Leszko; zmarli rodzice
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd
NIEDZIELA 15 GRUDNIA
7.00 śp. Jadwiga Marek
7.45 śp. Stanisław Lasyk w 2. rocznicę śmierci (Szczereż)
9.00 śp. Władysław Magdziarczyk w rocznicę śmierci
10.30 śp. Janusz Radyk; zmarli rodzice
11.15 1) śp. Stanisław Owsianka; syn Władysław – 5. rocznica śmierci
2) o zdrowie dla ks. Jacka – od mieszkańców Szczereża (Szczereż)
12.00 śp. Zbigniew Janczura w 1. rocznicę śmierci – od córki Ani z rodziną
18.00 1) w intencji parafian
2) śp. Paweł Gromala
Poza parafią: śp. Janina Zygadło, śp. Anna Pogwizd, Piotr Kałużny