Aby pobrać plik PDF – kliknij link: INTENCJE MSZALNE 03-10.05.2020
4. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3 maja 2020 r. | |
7.00 | W int. mieszkańców Pożóg z prośbą o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o Boże błog. w rodzinach |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
9.00 | śp. Józef Koza w 13. rocz. śm. |
10.30 | W int. mieszkańców ul. Krakowskiej z prośbą o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o Boże błog. w rodzinach |
12.00 | 1) W intencji dzieci, które rok temu przyjęły Pierwszą Komunię Świętą
2) W int. parafian |
15.00 | W intencji Strażaków z okazji wspomnienia męczennika św. Floriana – patrona Strażaków |
18.00 | śp. Maria Chlipała z okazji imienin |
7.45 (Szczereż) | W int. Karoliny i Adama w 1. rocz. ślubu z prośbą o zdrowie i Boże błog. |
11.15 (Szczereż) | śp. Michał i Leonia Biel |
PONIEDZIAŁEK – 4 maja 2020 r. | |
6.30 | 1) śp. Sebastian Mrówka w 2. rocz. śm.
2) śp. Henryk Jarek w 19. rocz. śm.; oraz zmarli rodzice |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
18.00 | 1) śp. Stanisław Chlipała; rodzice Katarzyna i Jan
2) śp. Danuta Szabłowska – od Kazimiery i Stanisława Majkrzak z rodz. |
17.00 (Szczereż) | śp. Józef Bawełkiewicz; rodzice Maria i Antoni |
WTOREK – 5 maja 2020 r. | |
6.30 | 1) śp. Irena Bober z okazji imienin
2) śp. Anna i Józef Kocemba – od wnuczki |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
18.00 | 1) śp. Helena Słabaszewska w 1. rocz. śm.
2) śp. Danuta Szabłowska – od Kazimiery Majkrzak-Faron z rodz. |
17.00 (Szczereż) | śp. Władysław Maciuszek; żona Rozalia, syn Kazimierz, wnuk Adam |
ŚRODA – 6 maja 2020 r. | |
6.30 | 1) śp. Zofia Gromala w 1. rocz. śm.
2) śp. Stanisław Groń z okazji imienin 3) śp. Stanisława Trzepielik; mąż Józef 4) śp. Helena Kołodziej w 7. dz. po śm. – od syna Zbyszka z Marzeną |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
18.00 | 1) W int. 6. róży matek z prośbą o zdrowie i Boże błog. w rodz.
2) W int. Marka z okazji 19. urodzin o Boże błog. i pomyślne zdanie matury 3) W int. Łukasza o Boże błog. i pomyślne zdanie matury 4) O zdrowie dla brata 5) śp. Władysław Kurzeja; żona Zofia 6) śp. Marek Duda w rocz. śm.; oraz jego rodzice 7) śp. Zofia Kulig w 10. rocz. śm.; mąż Tadeusz 8) śp. Adam Kucharski w 5. rocz. śm. – od rodziny 9) śp. Helena Stach; mąż Józef 10) śp. Krzysztof Szczerba – od kolegów z Nowego Sącza 11) śp. Władysława Farion – od Bogumiły i Stanisława Mirga z Limanowej 12) śp. Danuta Szabłowska – od Dagmary i Adama Faron z Jasiem |
17.00 (Szczereż) | W int. 13. róży kobiet z prośbą o zdrowie i Boże błog. w rodz. |
CZWARTEK – 7 maja 2020 r. | |
6.30 | 1) śp. Stanisław Cebula i zmarli rodzice
2) śp. Stanisław Jahn; żona Weronika 3) śp. Stanisław Bober z okazji imienin 4) śp. Stanisław Twardowski – od żony |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
18.00 | 1) śp. Maria, Antoni i Stefan Maciuszek
2) śp. Danuta Szabłowska – od Koła Gospodyń Wiejskich z Łącka |
17.00 (Szczereż) | śp. zmarłe członkinie 13. róży |
PIĄTEK – 8 maja 2020 r. | |
6.30 | 1) śp. Stanisław Koza z okazji imienin; żona Wiktoria
2) śp. Stanisława Bober z okazji imienin; mąż Józef 3) śp. Stanisław Twardowski z okazji imienin; zmarli rodzice oraz Wincenty Jarek |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
18.00 | 1) śp. Stanisław Lipień z okazji imienin; synowie Robert i Paweł
2) śp. Helena Kołodziej w 7. dz. po śm. – od męża |
17.00 (Szczereż) | śp. Stanisław Maciuszek; żona Janina, syn Stanisław |
SOBOTA – 9 maja 2020 r. | |
6.30 | 1) śp. Stanisław Tokarczyk; żona Ludwika, i zmarli z rodziny
2) śp. Zofia Zborowska; mąż Franciszek, córki Stanisława, Anna i Krystyna 3) śp. Maria i Tadeusz Kowalczyk |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
18.00 | 1) W int. Mateusza z okazji 18. urodzin o zdrowie i Boże błog.
2) śp. Danuta Szabłowska – od Lucyny i Józefa Adamczyk |
17.00 (Szczereż) | śp. Antoni Faron w 6. rocz. śm. |
5. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10 maja 2020 r. | |
7.00 | W int. 22. róży kobiet z prośbą o zdrowie i Boże błog. w rodz. |
poza parafią
|
śp. Julia Gromala, śp. Piotr Szlęk, śp. Genowefa Sawina, śp. Czesław Podobiński, śp. Franciszek Dudek |
9.00 | śp. Paweł Kurzeja; zmarli z rodziny |
10.30 | W int. mieszkańców gminy Łącko z okazji Święta Kwitnącej Jabłoni |
12.00 | 1) W intencji Janiny i Kazimierza w 39. rocz. ślubu z prośbą o zdrowie i Boże błog. |
18.00 | W int. parafian |
7.45 (Szczereż) | śp. Maria i Józef Nalepa – od Zająców |
11.15 (Szczereż) | 1) śp. Władysława i Józef Potoniec
2) W int. 24. Róży św. Katarzyny z prośbą o zdrowie i Boże błog. w rodz. |