18. NIEDZIELA – 2 sierpnia 2020 r.
|
|
7.00 | śp. Józefa i Michał Klimek; zmarłe dzieci i wnuk |
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, śp. Piotr Mrówka |
9.00 | śp. Władysław Opyd w 9. rocz. śm.; żona Władysława |
10.30 | W int. Danuty i Ryszarda w 29. rocz. ślubu o zdrowie i Boże błog. |
12.00 | śp. Maria Konopka w 6. rocznicę śmierci; mąż Jan
|
18.00 | W int. parafian
|
7.45 (Szczereż) |
śp. Maria Myjak w rocz. śm.; mąż Tomasz |
11.15
(Szczereż) |
śp. Maria Owsianka z okazji imienin – od siostry |
PONIEDZIAŁEK – 3 sierpnia 2020 r.
|
|
6.30 | śp. Zofia i Piotr Jasiurkowscy w rocznicę śmierci |
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, śp. Piotr Mrówka |
18.00 | 1) śp. Władysław Kurzeja w rocznicę śmierci; żona Janina
2) śp. Tadeusz Szwedzki – od chrześnicy Doroty z mężem i rodziną
|
WTOREK – 4 sierpnia 2020 r.
|
|
6.30 | śp. Władysław Pyrdoł; żona Stefania |
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, śp. Piotr Mrówka |
18.00 | 1) śp. Władysław Kurzeja w 19. rocznicę śmierci; żona Janina z domu Pasiud – od wnuka Marcina
2) śp. Tadeusz Szwedzki – od Joanny i Jacka z rodziną
|
ŚRODA – 5 sierpnia 2020 r.
|
|
6.30 | 1) śp. Ludwika i Wojciech Bulanda w rocznicę śmierci
2) śp. Tadeusz Szwedzki – od szwagierki Rozalii z mężem |
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, śp. Piotr Mrówka |
18.00 | 1) o zdrowie dla Józefy Jarek – od mamy i brata z Ochotnicy
2) o zdrowie i błogosławieństwo dla Szymona z okazji 7. rocznicy urodzin 3) o wyjście z choroby, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krzysztofa z okazji imienin 4) w 10. rocznicę ślubu Krystyny i Michała z podziękowaniem za łaski i prośbą o błogosławieństwo 5) w 22. rocznicę ślubu Jadwigi i Piotra z podziękowaniem za łaski i prośbą o zdrowie i błogosławieństwo 6) śp. Mikołaj Dora i Stanisław Cebula 7) śp. Stanisława Kyrcz w 25. rocznicę śmierci; mąż Józef 8) śp. Józef Gonciarz w rocznicę śmierci – od córki 9) śp. Maria i Władysław Sopata 10) śp. Władysława Farion – ob. brata Zygmunta z żoną i dziećmi z Marcinkowic
|
17.00
(Szczereż) |
śp. Maria Twardowska w 16. rocznicę śmierci; mąż Jan |
CZWARTEK – 6 sierpnia 2020 r.
|
|
6.30 | 1) śp. Rafał Skut w 30. dniu po śmierci – od rodziców i sióstr
2) śp. Władysław i Zbigniew Pisarczyk |
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, śp. Piotr Mrówka |
18.00 | 1) śp. Irena Bober w rocznicę śmierci
2) śp. Piotr Mrówka – od Katarzyny i Jacka Czepielik
|
PIĄTEK – 7 sierpnia 2020 r.
|
|
6.30 | 1) śp. Krzysztof Faron
2) śp. Stefania Groń w 30. dniu po śmierci – od bratanka Wojciecha z żoną i dziećmi |
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, |
18.00 | 1) śp. Jadwiga Biernacka w rocznicę śmierci; mąż Józef
2) śp. Piotr Mrówka – od sąsiadów Kunickich
|
16.00
(Szczereż) |
śp. Władysława Faron w 4. rocznicę śmierci; mąż Józef |
SOBOTA – 8 sierpnia 2020 r.
|
|
6.30 | 1) śp. Stanisław Myjak w 23. rocznicę śmierci; żona Stanisława
2) śp. Andrzej Jarek w 30. dniu po śmierci – od rodziców i braci |
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, |
14.00 | ślub: Monika Jawor i Rafał Wyrostek
|
15.00 | ślub: Magdalena Pyrdoł i Adam Gancarczyk
|
18.00 | śp. Józef Wojtas w 2. rocznicę śmierci
|
19. NIEDZIELA – 9 sierpnia 2020 r.
|
|
7.00 | w intencji Marii i Stanisława w 34. rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaski i prośbą o błogosławieństwo
|
poza parafią | śp. Maria Mrówka, śp. Karolina Wysopal, śp. Janina Zygadło,
śp. Jan Gromala, |
9.00 | śp. Krystyna Więcławek; zmarli rodzice
|
10.30 | śp. Władysław Rusnak w 2. rocznicę śmierci
|
12.00 | w intencji Anny i Łukasza z 7. rocznicę ślubu z prośbą o błogosławieństwo i łaskę zdrowia
|
18.00 | w intencji parafian
|
7.45 (Szczereż) |
śp. Zofia Postrożna w rocznicę śmierci |
11.15
(Szczereż) |
w intencji Ewy i Piotra w 7. rocznicę ślubu |