Autokarowa parafialna pielgrzymka do Częstochowy – 25 sierpnia 2022 r.

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!! Co roku 25 sierpnia wiele osób jedzie do Częstochowy na wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. By to ułatwić organizujemy autokary z naszej parafii. W programie czas na prywatną modlitwę oraz udział we Mszy Świętej na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Będzie także możliwość dołączenia do gr. 19 na postoju na ul. Hektarowej. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy kościele w Łącku. Koszt 80 zł., zapisy w kancelarii parafialnej.
Pielgrzymów, którzy wybierają się na całą pielgrzymkę zachęcamy by zapisali się na powrót na autokary organizowane przez naszą Parafię (mamy dla nich rabat, koszt biletu to 50 zł). Organizujemy także autobus, który zawiezie pielgrzymów do Tarnowa na rozpoczęcie pielgrzymki w dniu 17 sierpnia (koszt 20 zł); zapisy w kancelarii parafialnej, opieka organizacyjna i duchowa – ks. Włodzimierz Chwałek i ks. Jan Kurek